Wygrany grant w programie "Mikrowsparcie na organizację wydarzeń kulturalnych w Toruniu" przez studentki drugiego stopnia kulturoznawstwa

Z radością pragniemy poinformować, że studentki drugiego stopnia kulturoznawstwa, 1 roku wygrały grant w programie "Mikrowsparcie na organizację wydarzeń kulturalnych w Toruniu" w pierwszym kwartale roku 2018. Kwota dofinansowania: 2 440,45 zł.

Ewelina Wolska, Martyna Kowzan, Sara Orzechowska przygotowały projekt "Wewnętrzna bogini" w ramach prowadzonego przez dr Marzennę Wiśniewską przedmiotu "Organizacja działalności kulturalnej". Z własnej inicjatywy zgłosiły projekt w programie grantowym i ich propozycja uzyskała trzecią notę punktową.

Projekt to cykl wydarzeń, które rozegrają się na styku trzech dziedzin: sztuk plastycznych, muzyki i tradycji ludowej. Wystawa prac plastycznych i fotografii, koncert prezentujący kompozytorkę polską, Grażynę Bacewicz, warsztaty zielarskie opatrzone będą namysłem kulturoznawczym nad wyobrażeniami kobiecości.
Projekt zostanie zrealizowany do końca marca 2018 r.
Wyniki naboru https://www.tak.torun.pl/mikrowsparcie/aktualnosc/56