Wykład Pani Miły Tałybowej z Centrum Języka i Kultury Polskiej Bakijskiego Uniwersytetu Słowiańskiego

Serdecznie zapraszamy,
Pracowników i studentów naszego Wydziału na wykład Pani Miły Tałybowej z Centrum Języka i Kultury Polskiej Bakijskiego Uniwersytetu Słowiańskiego (Baki Slavyan Universiteti, Azerbejdżan). Wykład na temat „Polacy w Azerbejdżanie” wygłoszony zostanie w języku polskim.
Zapraszamy 20 października (piątek) o godzinie 11.30 do Sali im. Ludwika Kolankowskiego (307), Coll. Maius.